Bizden Bilgiler

Bordomavi Restaurant‘ın özel tariflerle donatılmış zengin menüsü profesyonellerin mutfağının eşsiz örneklerini bir araya getirir. Trabzon’un büyülü dokusuyla bütünleşen modern atmosferinde, hem iş, hem de özel yemeklerinizi lezzetli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.


Türk mutfağının seçkin lezzetlerinin sunulduğu Bordomavi Restaurant’da dilerseniz kısa atıştırmalar yapabilir, dilerseniz keyifli sohbetlerinize yeni tatlar katabilirsiniz.


“Her yemekte ayrıcalık, her yudumda keyif” yaşatan Bordomavi Restaurant 'ın yeni konsepti; açık büfe menüsü; şehrin kalbinde yer alması ve büyülü dokusuyla bütünleşmiş modern atmosferinde, Sizleri, ‘lezzet yolculuğuna’ çıkarmaya hazır…


Bordomavi Restaurant'ın yeni görünümü ve yenilenen menüsünün ünü, bir kez gelenlerin, gelmeyenlere tavsiye etmesiyle ‘kulaktan kulağa’ yayılıyor. Yolunuz Bordomavi Restaurant'a düşerse, baharın bu sıcak günlerinde size sunulan servisin mutlaka tadına varmalısınız…


Bordomavi Restaurant’a, adım attığınız andan itibaren, size düşen tek şey, kendinizi Trabzon’un sihirli rüzgarına bırakmak ve lezzetler yolculuğunun ardından, Trabzon’dan güzel anılarla ayrılmak olmalıdır. Bordomavi Restaurant’da bugüne kadar hiçbir yerde yaşamadığınız; güler yüzü, hizmeti, Profesyonellerin mutfağının seçkin örneklerinden oluşan lezzetlerini, özel sunumlar ve farklı tarifler ile hazırlanmış geniş içecek seçeneğini yaşayacaksınız.